Türkiyenin en eğlenceli forum sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin en eğlenceli forum sitesi

Türkiyenin eğlenceli forum sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ATAMA YETMEEZ Kİ!!!

YazarMesaj
hackyhearn
Moderatör
Moderatör
hackyhearn

Erkek Mesaj Sayısı : 20
İş/Hobiler : öğrenci---spor

ATAMA YETMEEZ Kİ!!! Empty
MesajKonu: ATAMA YETMEEZ Kİ!!!   ATAMA YETMEEZ Kİ!!! EmptyPaz Mayıs 04, 2008 2:46 pm

çok uzakta değil işaret ettikleri
aslında bizlerde çok saf değiliz.
ama sanırım türkiyede hep tarih tekerrürden ibaret o yüzden ilerleyemiyoruz yada yaralarımızı saramıyoruz.
umarım bu kötü ve buhranlı dönem kimsenin canını yakmadan geçer giderde
bizleri geçtim bari çoluğumuz çocuğumuz rahat bir nefes alır

"Beni gormek demek, zorunlu olarak yuzumu gormek demek degildir. Benim dusuncelerimi anliyor, duyduklarimi duyuyorsaniz, bu yeterlidir!" Mustafa Kemal Atatürk

ATATÜRK'E GÖRE ATATÜRK

İki Mustafa Kemal
İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!

ATAMA YETMEEZ Kİ!!!
1 sayfadaki 1 sayfası